Karneval školní družiny2.3.2016

Po dlouhém čekání se děti v pátek 26. února dočkaly každoročního karnevalu. Program zahájily moderním tancem s akrobatickými prvky holky z 5. A. Děti si mohly vybít energii v mnoha disciplínách, ať už u jednotlivých stanovišť nebo při hromadných soutěžích.

U paní vychovatelky J. Klikové se trénoval hod na cíl, M. Kubjátová řídila běh v pytlích. Zájemci o slalom s pingpongovým míčkem na lžičce se hlásili u D. Kopečkové.  Všichni si užili židličkovanou a tanec s nafukovacím balónkem. Další možností bylo řádit na tanečním parketu. T. Kondrátová nalévala všem žíznivcům šťávu.

Vrcholem odpoledne bylo vyhlášení soutěže o nejlepší karnevalovou masku, letos ve dvou kategoriích – 1. a 2. třídy, 3. až 5. třídy.

Výhercům gratulujeme a těšíme se zase příští rok!

L. Hambálková