Závod všestrannosti mládeže13.6.2015

Dne 29. 5. 2015 se za krásného počasí uskutečnil závod pro sedmé ročníky ZŠ. Na závodníky čekal pestrý běžecký okruh s mnoha překážkami, který otestoval nejen jejich fyzickou zdatnost, ale také obratnost, šikovnost, a taky i nějaké ty znalosti.

Čtyřčlenné skupinky (2 kluci a 2 děvčata) musely uběhnout okruh dlouhý přibližně 4 km, překonat nespočet schodů, dokázat svou fyzickou sílu na různých lanových překážkách, ale také obstát v otázkách zdravovědy a pravidel silničního provozu. Naše dva týmy nakonec trať zdárně zdolaly, i když sem tam někdo skončil zablácený v potoce, nebo skoro vypadl z raftu. Nakonec jsme obsadili krásné 9. a 7. místo z 15 družstev. Chválím všechny závodníky za jejich odvahu a odhodlání. Jménem celé naší školy pak chci zvláště poděkovat Městské polici Rožnov p. R. za velmi precizně a pěkně připravený závod.

Mgr. Marek Sedlák, vyučující Tv, ZŠ Pod Skalkou

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola