Společná oslava Dne matek ve ŠD, 18.5.1828.5.2018

Na den 18.5 2018 se těšily děti ze všech oddělení ŠD. Konala se totiž naše oblíbená a tradiční květnová akce. Oblíbená proto, že si děti mohou pozvat své maminky do školy. Mile jsme byli překvapeni počtem návštěvníků. Přišli dokonce i tatínci a dědečci.

Paní vychovatelky s dětmi si pro ně připravily pěkná kulturní vystoupení, prvňáčci vystoupili s hraním na flétničky, druháčci zazpívali a zarecitovali, holky z třetích tříd předvedly dramatické taneční vystoupení s názvem Život stromu.

Poté jsme přistoupili k výrobě dárků pro maminky. Ty byly tvořeny metodou „pískohraní“, kdy každý žák vyráběl obrázek z barevného písku. V jídelně zavládla pohodová a tvořivá nálada. Děti tato činnost velice bavila. Maminky jim pomáhaly a nebo si vzájemně povídaly nad šálkem kafíčka.

Moc vám všem děkuji za příjemnou atmosféru pátečního odpoledne. Těším se, že se opět shledáme při této příležitosti v příštím školním roce.

S pozdravem  Dája Kopečková, vychovatelka ŠD