Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce arrow Den matek

Den matek25.5.2016

Dne 13. 5. 2016  přijaly do ŠD pozvání maminky a babičky našich žáků, abychom společně oslavili svátek žen – Den matek.

Na úvod vystoupili prvňáčci a druháčci z oddělení Hvězdiček s oblíbenými písněmi, které si rádi zpíváme ve ŠD. Žáci ze Sluníček s p. vychovatelkou Klikovou předvedly píseň "Pro maminku" obohacenou zvukem tibetských misek. Na závěr celé vystoupení zjemnili cinkáním zvonečků, kdy každé dítě poslalo cinknutí právě své mamince.

Poté následovalo tvoření dárků pro maminky. Žáčci si vymalovali šablonku obrázku a p. Madarová jej zaretušovala do formy placky, magnetky či zrcátka. Tyto dárky děti předaly s přáním maminkám nebo si je odnesly domů.

V průběhu této činnosti probíhala volná zábava a mámy se mohly občerstvit malým pohoštěním.

Děkuji za příjemné odpoledne všem maminkám, babičkám, kolegyním a dětem. Také děkuji p. ředitelce a p. zástupkyni, které si udělaly na nás čas a obohatily svou přítomností krásnou oslavu ve znamení ŽENY – MATKY.

Dája Kopečková, vychovatelka ŠD