Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Činnosti a akce

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok:

ŠD Hruškohrátky, 27.9.1930.9.2019

Prázdniny utekly jako voda a přišel měsíc září. Sluníčko nám přálo a hřálo, a tak jsme s dětmi mohli trávit společné chvilky venku. Minulý týden 27.9. proběhlo ve školní družině první společné odpoledne všech družin, které se jmenovalo Hruškohrátky. Počasí si s námi celé dopoledne hrálo - chvilku pršelo, chvilku svítilo sluníčko a už to vypadalo, že budeme muset být ve škole, ale nakonec se umoudřilo a my byli venku. Děti si mohly vyzkoušet překážkovou dráhu ve štafetových družstvech, u které byla paní vychovatelka Jana, vyrobit si s paní vychovatelkou Pavlou pomocí korkového tisku hrušku a s paní vychovatelkou Dájou si vyluštily křížovku, osmisměrku, povídaly si o hruškách a soutěžily O nejdelší hruškovou slupku. Na prvním místě v této soutěži se umístila Terezka Večeřová, druhé místo obsadila Nina Richterová a krásné třetí místo patřilo Honzíkovi Roobovi. Oceněný byl i Vojta Kubíček ze 4.A, protože nejrychleji sám  vyluštil velice těžkou křížovku. Ráda bych poděkovala mamince Radce Hrstkové, která nám pomáhala v tvořícím koutku a s luštěním křížovek. I přes zamračené počasí se odpoledne vydařilo a už se těšíme na další společné ŠD odpoledne.

p.v. Pavla Kolářová

Školní družina ve Středisku volného času, 10.9.1910.9.2019

Již třetím rokem pořádá naše škola ve spolupráci se Střediskem volného času společné odpoledne zaměřené na představení zájmových kroužků. Děti se v rámci návštěvy seznamují s prostory, pedagogy a náplní vybraných zájmových útvarů. Mohou si tak na vlastní kůži vyzkoušet, jak jednotlivé aktivity probíhají, otestují si, co je baví. Jako bonus si odnášejí malé dárečky a prezentační letáčky s potřebnými informacemi pro rodiče. Letos děti měly možnost zatančit si street dance ve studiu H2B, vyzkoušet hravou výuku anglického jazyka, pohrát si s legem v legohrátkách. Venku se zapojily do práce se cvičeným pejskem a sportovních pohybových her. Děkujeme za pěkně strávené odpoledne a přejeme kolegům ze SVČ hodně spokojených a nadšených dětí, prožitků vzájemného obohacení a radosti ze společné práce.

p.v. Jana Kliková

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok: