Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Aktuální informace

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Aktuální informace

Zobrazuji položky 1 až 8 (2 stránky)
Školní rok:

Spojování oddělení ŠD v týdnu pobytu žáků 1. stupně v přírodě30.5.2018

V době pobytu dětí prvního stupně na škole v přírodě ve dnech 4.-8.6.18, budou zbývající děti všech oddělení spojeny do jednoho oddělení ŠD, prosíme vyzvedávejte si je v daných dnech ve třídách dle rozpisu: Po, Út: ŠD Sluníčka, pav. F, p.v. Jana Kliková, St, Čt: ŠD Hvězdičky, pav. A, p.v. Dája Kopečková, Pá: ŠD Ježci, pav. A, p.v. Pavla Kolářová, ranní družina bude denně v pavilonu A v odd. Ježků, děkujeme s pozdravem ŠD.

Historie města Rožnova ve VMP v rámci ŠD6.3.2018

Děti ze školní družiny ZŠ Pod Skalkou dostanou možnost zúčastnit se další lektorované interaktivní prohlídky expozice Valašského muzea v přírodě, tentokrát s tematikou Historie města Rožnova pod Radhoštěm. Této vzdělávací akce se zúčastní všechna oddělení ŠD. Dne 12.3. od 13.30 hodin oddělení Ježků a 19.3. od 14.00 oddělení Hvězdiček a Sluníček. Každé oddělení bude o konkrétním datu a času konání své žáky informovat do deníčků. Předem děkujeme vstřícnému přístupu VMP a ochotě pana Mgr. Daniela Drápaly Ph.D., který si pro nás komentovanou prohlídku připravil a bude nás celou expozicí zasvěceně provázet.

Pozvánka na dětský karneval ŠD14.2.2018

pátek 2.3.18 pořádá ŠD pro žáky I. stupně soutěžní a hudebně-taneční karnevalové odpoledne, akce se koná od 13.30 – 15.30 hodin v tělocvičně školy. Žáci si doma společně s rodiči připraví kostým/masku, nejoriginálnější budou vyhodnoceny a odměněny. V průběhu karnevalu bude připraveno množství soutěží se sladkými odměnami i věcnými cenami pro nejlepší tvůrce karnevalových škrabošek a karnevalových maskotů, které budeme vytvářet v rámci odpoledních aktivit ve ŠD. Karnevalu se účastní všichni žáci ŠD (v případě neúčasti a samostatného odchodu ze ŠD bude mít žák písemnou omluvenku od rodičů), účastnit se mohou i žáci I. stupně, jež družinu nenavštěvují. Rodiče si mohou své děti vyzvedávat kdykoliv v průběhu akce. Těšíme se na společně strávené příjemné odpoledne plné zábavy, her a radostného karnevalového nadšení,

s pozdravem tým ŠD ZŠ Pod Skalkou.

Společná říjnová akce ŠD Stromotvoření7.10.2017

STROMOTVOŘENÍ, 25.10.2017

Říjnová akce pro všechna oddělení školních družin: děti budou společně pomocí svých rukou a listů vytvářet strom přátelství, svou zručnost a šikovnost si vyzkoušejí v soutěžním třídění a navlékání dřevěných korálků a formou hry se seznámí s druhy stromů,  jejich dřevem a využitím.

Akce proběhne ve středu 25.10. 2017 od 13.30 do 15.30 v galerii školy a v ŠD Sluníčka pav. F.

Těšíme se na společně strávené chvilky hravého tvoření, soutěžení a poznávání, s pozdravem ŠD.

Návštěva školní družiny ve Valašském muzeu v přírodě7.10.2017

Děti ze školní družiny ZŠ Pod Skalkou dostanou možnost zúčastnit se lektorované interaktivní prohlídky expozice Valašského muzea v přírodě odívání na Valašsku "Jak jde kroj, tak se stroj", této aktivity se postupně zúčastní všechna oddělení naší ŠD, a to v termínech 16.10., 23.10. a 30.10., vždy od 14.00-15.00 hodin. Každé oddělení bude o konkrétním datu konání své žáky informovat do deníčků. Předem děkujeme vstřícnému přístupu VMP, jmenovitě paní Mgr. Lence Drápalové.

Společná akce ŠD Jablíčko hraní21.9.2017

ŠD akce Jablíčkohraní

První společná akce ŠD Jablíčkohraní proběhne v pátek 29. září v době 13:30 – 15:30 hodin v ATRIU, za deště nebo mokra v GALERII. Děti se mohou těšit na soutěž: ,,O nejdelší šlupku“, která je o ceny (kdo se bude chtít zúčastnit, donese si jablko i podepsanou škrabku), jablíčkovou štafetu, zábavný vědomostní kvíz o jablíčku a výtvarnou dílnu (prosíme o oblečení na VV, ať děti nejsou špinavé, budeme pracovat s barvami). Také bychom chtěly poprosit šikovné maminky, aby nám něco dobrého upekly z jablíček pro děti. Na závěr této akce bude ochutnávka moučníků z jablíček.

Těší se na vás paní vychovatelky I. II. a III. oddělení ŠD Pavla, Dája a Jana.

Slavnostní otevření školního hřiště ZŠ Pod Skalkou13.9.2017

Dne 15.9.17 se školní družina (všechna oddělení) zúčastní slavnostního otevření nového hřiště ZŠ Pod Skalkou. Prosíme, abyste si děti vyzvedávali z hřiště v době od 14.15 - 15.30 h. Děkujeme.

ŠD ZŠ Pod Skalkou

Návštěva školní družiny v SVČ11.9.2017

Návštěva dětí ze školní družiny v SVČ (Středisko volného času, RpR) proběhne v úterý 12.9.17

Děti se zábavnou a praktickou formou seznámí s volnočasovou nabídkou SVČ, vedoucí jednotlivých kroužků jim na 6 stanovištích hravou formou představí náplň svého zájmového útvaru, děti dostanou také informace, jak a kdy se v případě zájmu mohou do daného kroužku přihlásit.

I. oddělení: 12.45 – 13.30 hodin

II. a III. oddělení: 13.45 – 15.30 hodin (operativně dle počtu dětí v odděleních)

Zobrazuji položky 1 až 8 (2 stránky)
Školní rok: