Pozvánka na férovou snídani10.5.2016

Pokud jste příznivci spravedlivého obchodu, podporujete malé lokální firmy a bioprodukci, budeme rádi, když přijdete posnídat nebo předáte pozvánku svým kamarádům a známým.

V celé republice probíhá pikniková snídaně 14/5/2016 (každoročně druhou sobotu v květnu), v Rožnově snídani pořádají společně fairtradová základní škola Pod Skalkou a římskokatolická farnost za vydatné podpory města Rožnov p/R. Díky grantu se můžete těšit na ochutnávku férových čokolád, kakaových bobů či kávy, zajímavou videoprojekci, hlavně si však přineste dobrou náladu, deku či karimatku a nejlépe i vlastní dobroty na ochutnání a pro výměnu receptů a zkušeností. Pro děti je připravena spousta her a soutěží. To vše od 9 do 12ti hodin v prostoru farní zahrady za kostelem Všech svatých v Rožnově. Takže opravdu není důvod příští sobotu snídat doma :-).

Za pořadatele se těší na setkání tým naší školy a za farnost Milena Blahová a Maruška Popelářová