Zúčastnili jsme se soutěže Moudrá sovička 201519.5.2015

Ve dnech 14. – 15. května se naši žáci zúčastnili soutěže „Moudrá sovička 2015“, která se konala ve Společenském domě v Rožnově p. R. Soutěž obsahovala 4 části – test na PC, paměťový test, test na papír a marshmallow challenge.

Žáci plnili vědomostní úkoly, slovní a matematické hříčky a nejrůznější logické úlohy.

Naši školu reprezentovaly 2 čtyřčlenné týmy, které porovnávaly své síly s dalšími školami. První tým se skládal z žáků 1.stupně. Dětem velmi dobře dařilo, ale nakonec jsme skončili na pěkném 5.místě. Druhý tým tvořili žáci 2.stupně. Výsledky byly těsné a obsadili jsme 4.místo. Nejvíce se nám dařilo v soutěži „marshmallow challenge“, ve které jsme ukázali svou kreativitu, fantazii a týmového ducha. Ze špaget, provázku, izolepy a 1 marshmallownu jsme postavili 73,5cm vysokou stavbu a stali jsme se vítězi v této části soutěže.

Oba dva dny nás podporoval náš „podskalský fanklub“. Sice jsme nevyhráli, ale vyzkoušeli jsme si zdravé soutěžení a zdokonalili jsme se v týmové spolupráci. Všem žákům děkuji za hezkou reprezentaci naší školy a vzorné chování. Těším se na další společnou akciJ.

1.tým: Ondrášek Jan 2.A, Pala Daniel 3.A, Včelařová Tereza 4.B, Piták Hynek 5.A

2.tým: Chovanec Ondřej 6.B, Holišová Marika 7.B, Křupala Radim 8.A, Pánek Jakub 9.B

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola