Zlatá vybíjená18.6.2018

Zlato na Rožnovské olympiádě ve vybíjené


Mezi kolektivními sporty na olympiádě byla i vybíjená dívek z 1. stupně. Zúčastnila se jí tato děvčata: z 5.A Julie Horutová, Katka Fukalová, Valerie Vilhelmová, Vanesa Steigerová, Míša Drápalová, Babette Navrátilová, Adéla Randýsková, Adriana Vašenková, Soňa a Martina Bilovy a ze 4.A Kristýna Zářická, ze 4.B Kristýna Střížová. V pátek v Synot Tip Hall jsme se utkaly s dalšími sedmi družstvy. Naši skupinu jsme vyhrály a postoupily do skupiny finálové. Po těžkém boji jsme porazily ZŠ 5. května a ve finále těsně o jeden bod zvítězily nad ZŠ Horní Bečva. Byly to napínavé boje, ve kterých se potvrdila sehranost našich hráček, dobrá taktika, zkušenosti. Oporami družstva byla Katka a Julie. Naši příznivci nám skvěle fandili, také pan ředitel nás ve finálovém utkání podpořil. Spolu s ním jsme také ukončovali olympiádu na Masarykově náměstí.     

                                                                                                   Trenérka družstva Zuzana Mrlíková
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola