Závod všestrannosti mládeže 201726.5.2017

Ve středu 24. 5. 2017 se v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnil již 15. ročník Závodu všestrannosti mládeže, který pořádala Městská policie Rožnova p. R. Závodu se zúčastnilo 12 tříd ze základních škol v Rožnově p. R. a okolí. Z naší školy se zúčastnily hned dvě třídy, a to 7. A a 7. B.

Závod byl opravdu všestranně náročný. Hned po startu museli žáci zdolat 350 schodů vedle skokanských můstků, dále pokračovali různorodým terénem a plnili nejrůznější úkoly spojené s bezpečností silničního provozu, pravidly cyklistiky, topografií a orientací v terénu, nechyběl ani hod granátem, ekologie, třídění odpadů a první pomoc. Žáky čekal také sjezd lanovkou a slalomová dráha na raftech. Po krátkém běžeckém úseku na cyklostezce je čekaly poslední dvě stanoviště, a to jízda zručnosti na kole a střelba ze vzduchové pušky.

Za třídu 7. A nás reprezentovali žáci Kateřina Halamíčková, Jolana Kubečková, Matyáš Kubela a Tadeáš Svoboda, kteří se umístili na 8. místě.

Za třídu 7. B nás reprezentovali žáci Hanka Kučerová, Vendula Zlámalová, Pavel Onheiser a Patrik Vachník, kteří se umístili na 12. místě.

Děkujeme všem žákům, kteří nás reprezentovali a vydali ze sebe maximum.

Autor fota: ZŠ Pod Skalkou a MěÚ Rožnov p. R.

V. Konvičná

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola