Závěrečné vystoupení sboru Hvězdička14.6.2016

Dne 14.6.2016 se sbor Hvězdička pod vedením paní učitelky Pavly Katzerové rozloučil svou závěrečnou besídkou, na kterou se přišli podívat a podpořit své děti nejen sourozenci, rodiče, babičky a dědečkové, ale také paní učitelka Svaťka Hambálková a paní recepční Bohunka Janíková. 

Děti ukázaly, co se za celý rok naučily a že toho bylo hodně a bylo na co koukat, o tom svědčí naše fotky. V sólovém zpěvu se vystřídali všichni účinkující včetně paní učitelky. Děti se samy doprovodily na různé rytmické hudební nástroje. Karolínka nás doprovodila i na klavír.  Na konci je čekala nejen sladká odměna, ale i dárečky jako poděkování za aktivitu a podporu na akcích, který se sbor účastnil v letošním školním roce. Vystoupení bylo opravdu mnoho a většinou byly k 50. výročí naší školy. Sbor Hvězdička odvedl skvělou práci a za to děkuji rodičům a hlavně dětem, protože bez nich by sbor Hvězdička nefungoval.

Pavla Katzerová

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola