ZAV Přerov 20143.2.2014

Ve středu  29.1.2014 se naše žákyně zúčastnily 13. ročníku soutěže ZAV Přerov 2014, která se konala na Obchodní akademii v Přerově. Jelikož je tato soutěž určena pro studenty 3. ročníků a mladší talenty, soutěžní týmy byly složeny především z žáků středních škol a gymnázií.

Z celkového počtu 24 družstev pouze 2 týmy zastupovaly základní školy. Přestože jsme měli opravdu velikou konkurenci, podařilo se nám celkově získat hezké 12. místo. Nejlepší výkony našeho týmu předvedly žákyně 9.A Lenka Vašenková a Zuzana Reichlová. Dále naši školu reprezentovaly žákyně 8.A Daniela Trčková, a žákyně 7.A Sandra Fuksová a Jana Randýsková, které byly na soutěži ZAV poprvé. Děkujeme holkám za pěknou reprezentaci naší školy.

Jana Štěpánková, vychovatelka šk. klubu

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola