Zábavné odpoledne 28.5.2018

Zábavné odpoledne pro naše budoucí prvňáčky


Ve středu 23.5. proběhlo na naší škole zábavné odpoledne pro naše budoucí prvňáčky. U vchodu je s úsměvy na tvářích uvítaly jejich budoucí paní učitelky. Děti se mohly podívat, s jakými kamarády budou chodit do třídy. Naši školu přišli někteří ukázat nejen rodičům, ale i babičkám, dědečkům, strýčkům a tetičkám. Děti prožily s kamarády spoustu legrace – skákaly barevného panáka, kouzlily na interaktivní tabuli, hráli různé hry a soutěže a EKO-hrátky v koutku EKO-týmu. Nejvíce je však lákala naše tělocvična s opičí dráhou, které pro ně připravili páni učitelé. Rodiče se mohli občerstvit v naší fair-tradeové kavárně výbornou kávou, čajem a čerstvými muffiny, které pro ně napekly paní kuchařky. V závěru putování po škole si děti namalovaly obrázky, které je budou čekat v září v jejich třídě.
Pavla Katzerová
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola