Vyučování NARUBY3.1.2018

Vzpomínka na předvánoční vyučování ve 4.B

V úterý a ve středu (19.-20.12.) se třída 4.B proměnila. Žáci předstoupili před tabuli a zasedli za  katedrou.  Jejich paní učitelka s dobrou partou rodičů si naopak zopakovali, jak se sedí ve školních lavicích.

Mladí učitelé to s nimi ale vůbec neměli jednoduché. Tito žáci si už totiž mnoho ze školy nepamatovali. I když paní učitelka Nelča mlela jako motorová pila, paní učitelka Naty a Kristy křičely, nebylo jim to nic platné. Žák Víťa Sedláček si zpíval stále svou písničku: „Můj táta je milionář, za to si koupil dva traktory!“ Ono toho bylo víc: třeba paní učitelce Johy se nelíbilo, že nemá Víťa vypnutý telefon a telefonoval ve vyučování pod lavicí. Taky Víťa pořád žvanil. Žákyně Anička a Eliška posílaly v hodině papírky, mnozí žáci se připojili, takže to během 2 minut ve 4.B vypadalo jako na poště. A ptáte se, kdo měl nejvíce poznámek v žákovské knížce?... Můžete hádat. J

Tyto dva dny hodnotíme jako přínosné a zábavné. Zase bychom si je chtěli zopakovat, jen by někteří žáci měli být hodnější, protože učení, přípravy a opravování vůbec nebyly lehké.

Všem rodičům a paní učitelce z Aj děkujeme, že si našli čas při své práci a přišli „opepřit“ naše vyučování. J

Žáci a učitelé ze  4.B + další žáci: Eliška, Drahuška, Anička, Hanka, Víťa, Emilka a Viky. J

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola