Vystoupení pěveckého sboru Hvězdička30.5.2017

Dětský pěvecký sbor Hvězdička se v plné kráse představil na vystoupení pro rodiče. Všichni byli spokojení. Měli jsme skvělé obecenstvo, ve kterém si každý našel svého blízkého, ať to byl dědeček, babička, tatínek, maminka, nebo taky sestřička, teta apod. Moc nás potěšilo, když se na nás přišla podívat paní ředitelka Kristina, paní recepční Bohunka a taky paní učitelka Marťa Satolová.

Zpívalo se nám hezky a už se těšíme na naše poslední vystoupení 6.6.2017 v 16:00 na vernisáži naší školy, která bude v prostorách školní galerie. Ptáte se, jaké písničky Vám zazpíváme? To bude překvapení. Kdo byl na našem vystoupení 30.5., ví, že písně pomohli vybírat sami diváci. Těšte se, my se taky těšíme!!!

Děti ze sboru Hvězdička s hudební nadšenkyní Pavlou Katzerovou

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola