Vyhráli jsme okresní kolo ve vybíjené!10.12.2015

Dne 12. 11. 2015 se uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené chlapců na ZŠ 5. května. Naše škola sestavila šikovné družstvo o 11 hráčích se sedmáku a šesťáků a připojilo se k dalším osmi školám z okolí. Kluci svedli dlouhé bitvy, ale nakonec vždy udolali své protivníky a turnaj s přehledem vyhráli. Postoupili tak do okresního kola, které se uskutečnilo 30. 11. 2015 ve Vsetíně.

Až u vlaku jsme zjistili, že nám bohužel  dva členové nedorazí a vyjeli jsme tak s velkým oslabením jednoho hráče chybějícího v poli, ale s odhodláním skončit co nejlépe. Kluci si obhlédli protivníky a pak už rozvášnili své silné paže a s velkým přehledem porazili všechny, kteří se jim postavili do cesty. Vyhráli tak krásné první místo. Bohužel další krajské kolo už není, tak se kluci musí spokojit alespoň s tím, že jsou nejlepší v okrese. Za odměnu pak dostali krásný výlet vlakem do Horního Lidče a nějaká ta sladkost jim taky přibyla. Turnaje byly pěkně zorganizované, našim chlapcům gratulujeme a příští rok se nám snad bude dařit stejně dobře.

M. Sedlák

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola