Vítězství v okrskovém kole vybíjené9.4.2018

Vítězství v okrskovém kole vybíjené

Družstvo děvčat ze 4. a 5. ročníku se zúčastnilo okrskového kola ve vybíjené. Konalo se ve čtvrtek 5.4.2018 na ZŠ 5. května. Naše holky si dobře zahrály s děvčaty ze ZŠ 5. května, Koryčanských Pasek, Zubří, Horní Bečvy. Všechny zápasy vyhrály, nejlepší střelkyní byla J. Horutová a K. Fukalová, nejtěžší zápas byl se ZŠ Zubří (vyhráli jsme o 1 bod těsně před ukončením zápasu). Družstvo ve složení Julie Horutová, Katka Fukalová, Valerie Vilhelmová, Vanesa Steigerová, Míša Drápalová, Babette Navrátilová, Adéla Randýsková, Adriana Vašenková, Aneta Ďurčanská, Kristýna Zářická, Kristýna Střížová postupuje do okresní kola, kde jim přejeme, aby se jim i nadále dařilo vyhrávat. V pátek se stejné soutěže zúčastnili i chlapci naší školy. Porazili kluky ze ZŠ Valašská Bystřice, ale další soupeře se jim už porazit nepodařilo. Pro všechny zúčastněné to byl velký sportovní zážitek. Děkujeme dětem za skvělou reprezentaci školy.

                                                                                                                                  Vedoucí družstev Zuzana Mrlíková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola