Vítězství na Talentovce ZAV Přerov 201510.12.2015

V úterý 8.12. se na talentové soutěži ZAV v Přerově skloňovala slova Podskalka a Rožnov ve všech pádech. Naše žákyně velmi úspěšně reprezentovaly naši školu a obsadily v této soutěži vítězné příčky. Jejich výkony byly natolik ohromující, že naše škola získala i první místo v kategorii družstev.

Přestože se celý náš den nesl v duchu nejrůznějších komplikací, složitou dopravní situací počínaje a technickými problémy na soutěži konče, Podskaláci to zvládli na jedničku. Fungovali jsme jako jeden tým a opět se nám podařilo dokázat, že my na to máme! J Přes veškerá úskalí jsme uspěli a sklidili zasloužené ovoce. Na tento výlet plný pestrých zážitků budeme ještě dlouho všichni s úsměvem vzpomínat. Závěrem zbývá jen jmenovitě poděkovat našim žákyním – Janě Randýskové z 9.A, která vyhrála krásné 1.místo, Sandře Fuksové, žákyni téže třídy, která získala 2.místo, Viktorii Vangerové ze 7.A, která se umístila na 4.místě, nejmladší účastnici soutěže Johance Valové z 5.A, která si vybojovala pěkné 5.místo a nakonec Magdaléně Vejnoskové ze 7.A, která se umístila na 7.místě. Všem dívkám velmi gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola