Velikonoční pískohraní ve školním klubu4.4.2016

Před velikonočními prázdninami jsme ve školním klubu strávili společné odpoledne u pískohraní. Předešlý vánoční workshop děti velmi zaujal, a tak jsme se rozhodli uspořádat další pískohraní v období Velikonoc.

Někteří si vybrali právě velikonoční a jarní motivy, jiní se těšili na ztvárňování originálních mandal. Pískohraní rozvíjí jemnou motoriku, ale i fantazii. Během práce zavládlo ticho, všichni se soustředili na svůj výtvor a vymýšleli jaká kombinace barev bude pro jejich obrázek ta pravá. Pustili jsme si příjemnou hudbu a při pískohraní jsme tak trochu relaxovali.Tvoření obrázků z barevného písku žáky velice baví. Už teď se těšíme na další pískohraní, tentokrát ke Dni matek.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola