Veletrh sportovních a volnočasových aktivit21.9.2019

Ve čtvrtek 12.9.2019 proběhl na fotbalovém stadionu a v Synot TIP víceúčelové hale druhý ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež. Hlavním cílem akce bylo dětem na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat. Představil se nám také Český olympijský výbor s projektem Sazka Olympijský víceboj. Děti z 1. stupně si zaskákaly na trampolíně, hrály fotbal, florbal, tenis, lezly po stěně, boxovaly, děvčata tančila se stuhami. Někteří získali po splnění disciplín na fotbalovém hřišti olympijský diplom, který jim ukázal jejich silné sportovní stránky a doporučil vhodné aktivity, kterým by se mohli věnovat. Každý si našel sport či aktivitu, která ho zaujala. Zopakovali jsme si úspěšný loňský ročník. Akci pro nás připravilo Město Rožnov p/R (odbor školství a sportu) a Sdružení Mikroregion Rožnovsko. Cílem bylo podpořit zájem dětí o aktivní trávení volného času. Super akce, díky!
               Paní učitelky a asistentky z 1. stupně
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola