Vánoční laťka25.1.2019

Ve středu 19.12. proběhla na naší škole tradiční Vánoční laťka. Žáci druhého stupně si mohli zazávodit ve skoku vysokém a poměřit mezi sebou své skokanské dovednosti.
V příjemné předvánoční atmosféře jsme sledovali velmi zdařilé skoky některých žáků. Vynikající výkony byly letos dosaženy především v chlapeckých kategoriích. Tomáš Růčka ze třídy 6. A skočil 140 cm a Jakub Šimurda ze 7. B zdolal 150 cm.
Každoročním vrcholem bývají výkony devátých ročníků. Celá tělocvična bouřila a fandila především Pavlovi Onheiserovi.  Ten se osamostatnil na prvním místě na výšce 150 cm a posouval laťku výše, podařilo se mu úspěšně zdolat 165 cm. Tímto výkonem vytvořil nový rekord školy.
Všichni skokani byli odměněni na závěrečném vyhlašování.

Zdeněk Tolar

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola