Vánoční jarmark 3.1.2018

V pátek 22. prosince jsmesi v prostorách naší školy užili tradičního Vánočního jarmarku. Již od sedmé hodiny ranní přicházely nedočkavé děti s plnými náručemi vánočního zboží a  připravovaly se k prodeji. Nabídly svým spolužákům svá vlastnoručně vyrobená přáníčka, svícny, vánoční ozdoby, dárky, keramiku, šperky. K ochutnání i ke koupi byly i mléčné výrobky z biofarmy Horutů.  Každý si našel něco pro sebe nebo pro své známé. Nechybělo ani vánoční mlsání a pitný režim. Rodiče a prarodiče přišli podpořit své děti a někteří z nich s námi vydrželi po celou dobu prodeje. Navštívily nás i paní kuchařky, provozní zaměstnanci, všichni učitelé a žáci. Děkujeme všem, kteří přispěli do kasičky na naši adoptovanou indickou spolužačku. Děkujeme dětem, které se zapojily do prodávání, ale i všem ostatním, kteří je podpořili nákupem jejich výrobků. Atmosféra jarmarku, podmalovaná vánočními melodiemi, byla úžasná! Při odchodu jsme si všichni popřáli klidné svátky a šťastný nový rok.

                                                                                                           Zuzana Mrlíková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola