Vánoční jarmark27.12.2016

Ve čtvrtek 22. prosince jsme se setkali v prostorách naší školy na tradičním Vánočním jarmarku. Již od sedmé hodiny ranní vítal návštěvníky před vchodem za doprovodu vánoční hudby velký sněhulák. To bylo ale překvapení!

První přicházely děti s plnými náručemi vánočního zboží, připravily se k prodeji, nacenily si svá přáníčka, svícny, vánoční ozdoby, dárky, keramiku, vlastnoručně vyrobené šperky, proutěné košíky a zvonečky, mléčné výrobky od Horutů. A už se prodávalo a nakupovalo. Každý si našel něco pro sebe nebo pro své známé. Nechybělo ani vánoční mlsání a pitný režim. Rodiče a prarodiče přišli podpořit své děti a někteří z nich s námi vydrželi po celou dobu prodeje. Učitelé byli překvapeni, co jejich žáci dovedou. Na jarmark přišly i paní kuchařky a další provozní zaměstnanci. Děkujeme všem, kteří přispěli do kasičky na naši adoptovanou indickou spolužačku. Atmosféra jarmarku byla úžasná a už se těšíme na příští rok. Při odchodu jsme si všichni popřáli klidné svátky a šťastný nový rok.

Zuzana Mrlíková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola