Vánoce v jídelně20.12.2021

Vánoce v jídelně aneb kuchyně nás baví

Jako v každé jídelně se i na Podskalce pravidelně vaří. Přidanou hodnotou naší kuchyně je nejen to, že se vaří skvěle a vyváženě pro naše žaludky, ale taky se špetkou humoru, který chuti jídla dodá ten správný „šmak“. No a tak si naše paní kuchařky připravily na Vánoce překvapení v podobě čokoládových figurek, dezertů a hlavně stylových vánočních oblečků, kterými se pro pobavení všech v poslední školní den roku 2021 přikrášlily. Děkujeme za dotvoření správné předvánoční chuti a atmosféry a už se těšíme, až budeme na „apríla“ nabírat polévku zase tou nejmenší naběračkou.

Za strávníky

Miloslav Janošek

19.12.2021

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola