Úspěch v pěvecké soutěži Slavíček22.5.2017

V pátek 19. května se naše škola zúčastnila pěvecké soutěže Slavíček 2017, kterou pro nás připravilo Středisko volného času ve Společenském domě. Naši školu prezentovalo 16 žáků. 14 z 1. stupně a dva z druhého stupně.

Měli jsme s sebou oranžového maskota – rybičku Nemo, aby nám přinesla štěstí. A vida: z těchto 16 žáků získalo 8 žáků ocenění a kromě 1. kategorie, která byla pro mateřské školy, jsme měli v každé kategorii zastoupení.

V kategorii sólový zpěv na 1. stupni – získala 3. místo Jindřiška Janušová ze 3. A.

V kategorii sólový zpěv na 2. stupni – získal Vláďa Stodůlka ze 7. A   3. místo a Marťa Růčková z 9. A   2. místo.

V kategorii skupin – Nelča Jančová a Naty Mužná ze 3. B - 1. místo.

V poslední kategorii – skupiny s choreografií získala 2. místo skupina ze 4. A – Filip Plandor, Kačka Fukalová a Míša Drápalová.

Všem výhercům moc gratulujeme. Děkujeme za účast i ostatním zpěvákům. Všichni ze sebe vydali maximum, zaslouží si od školy velké díky a pochvalu. Jsou to výše jmenovaní žáci a dále žáci: Emča Perézová ze 3. A, Anet Ďurčanská, Babet Navrátilová, Aďa Randýsková a Aďa Veselá ze 4. A, Šárka Martináková, Sára Perglerová a Lada Pernická z 5. A.

Pavla Katzerová, pyšná hudební trenérka

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola