Úspěch v halovém fotbale29.11.2017

V říjnu se konalo okrskové kolo ve fotbale. Vybraní žáci šestých a sedmých tříd soupeřili s dalšími sedmi družstvy z jiných škol. Ve skupině jsme vše vyhráli a bez porážky se dostali do finále, kde jsme změřili síly se ZŠ Vidče, kterou jsme ve skupině porazili. Finále skončilo 2-2 a rozhodovaly pokutové kopy, na které jsme, bohužel, neuspěli. Ze druhého místa jsme postoupili do listopadového okresního kola, které se hrálo v hale ZŠ Zašová. Průběh turnaje byl stejný, jako jsme odehráli v Rožnově. Bez porážky jsme prošli základní skupinou a dostali se až do finále proti škole ze Vsetína.  Těsně před koncem finálového zápasu jsme vedli 2-1, ale soupeři se podařilo vyrovnat a zápas dospěl do pokutových kopů. V této loterii jsme opět neuspěli a skončili druzí. Postupovali bychom do krajského kola, které ovšem pro tento rok není vyhlášeno. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony.

Zdeněk Tolar

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola