Úspěch našich žáků v rétorické soutěži Mladý Démosthenes27.1.2014

V úterý 21. 1. 2014 se ve Zlíně konalo regionální kolo rétorické soutěže Mladý Démosthenes. V této soutěži účastníci předvádí 1 až 2 minutový monolog na libovolné téma, které si sami vymysleli.

Jejich výkony hodnotí odborná porota složená z učitelů ČJ, zástupců regionálních pedagogických center, odborníci z místních elektronických médií, lektoři Demosthenovy školy řečnického umění, zástupci společnosti FACE OF NEW EUROPE, s. r. o. a zástupci partnerů projektu. Porota hodnotí originalitu témat, techniku práce s hlasem, využití jazykových prostředků, neverbální komunikaci a celkový dojem.

Naši školu reprezentovali Radim Křupala ze třídy 7.A a Michaela Chudějová ze třídy  9.A. 

Oba vyhráli 1. místo ve své věkové kategorii a postupují do krajského kola.Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole. 

S. Štědrá

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola