Úspěch na volejbalovém turnaji učitelů11.10.2015

Učitelé z Podskalky se v posledních letech účastní učitelských turnajů ve volejbalu. Často se podařilo vytvořit tým s rodinnými příslušníky učitelů, přáteli školy nebo bývalými žáky a vždy se hrál pěkný volejbal. Tentokrát se poprvé podařilo sestavit družstvo pouze z učitelů, kteří opravdu na škole učí.

Na turnaji musí být během hry v hracím poli minimálně dvě ženy. Naše šikovné kolegyně se po opravdu dlouhé herní přestávce (v některých případech i více než 20 let) projevily jako zkušené a nebojácné hráčky. 

Na turnajích není ani tak důležité vítězství, ale spíše účast a zábava o turnajových přestávkách a "poturnajové" veselí. Neméně důležité je projít turnajem bez zranění. Jednotlivá utkání se ale hrají naplno a soupeři se nenechá nic zadarmo. Na to v družstvu dohlíží především náš kapitán Zdenek Tolar. 2. října se nám pod jeho taktickým vedením podařilo obsadit 3. místo, které nám stanovil jako turnajový a svůj cíl. Mezi pěti družstvy (Gymnazium Rožnov, SZeŠ Rožnov, ZŠ Dolní Bečva a ZŠ Horní Bečva) to bylo vzhledem k malé rozehranosti a sehranosti družstva důstojné umístění . Na dalších turnajích, když potrénujeme, budeme předvádět určitě lepší hru. Sportu zdar a volejbalu zvláště.

Miloš Janošek    

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola