Úspěch na Talentovce ZAV Zlín 201523.11.2015

V pátek 20.11. se naše žákyně zúčastnily Talentové soutěže ZAV, která se konala na Obchodní akademii T. Bati a VOŠE ve Zlíně. Na této soutěži jsme byli úspěšní a potvrdili jsme, že v psaní všemi deseti je Podskalka velmi silným soupeřem.

Na druhém a třetím místě se umístily Sandra Fuksová, žákyně 9.A a Viktorie Langerová, žákyně 7.A. Krásné 10. místo si vybojovala Magda Vejnosková ze 7.A, na 14. místě se umístila Barča Fukalová z téže třídy. Johana Valová z 5.A získala pěkné 15. místo a zároveň obdržela diplom za nejmladšího účastníka soutěže. Všem žákyním velmi gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola