Úspěch na Talentovce ZAV Přerov 201618.12.2016

Ve čtvrtek 8. 12. se naše žákyně zúčastnily Talentové soutěže ZAV, která se konala na Obchodní akademii v Přerově. I přes drobné technické komplikace dívky vybojovaly výborná umístění a potvrdily tak, že Podskalka patří mezi největší favority soutěže.

Na krásném druhém místě se umístila Viktorie Vangerová z 8. A, páté místo obsadila Magdaléna Vejnosková z 8.A, na šestém místě se umístila Klára Střížová z 8. B a sedmá skončila Beata Balažovičová z 8. A. Jejich výkony byly natolik dobré, že se navíc umístily na prvním děleném místě v kategorii družstev.

Je potřeba zmínit, že Talentová soutěž ZAV v Přerově nebyla jediná soutěž, na které dívky sklízely úspěchy. Na konci listopadu se zúčastnily také Talentovky na OA T. Bati ve Zlíně. Obsadily krásné čtvrté, páté, šesté a sedmé místo. Všem žákyním moc gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Nikol Válková

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola