Úspěch na Rožnovském slavíčku13.5.2016

V pátek 13. května se ve společenském domě konala pěvecká soutěž Rožnovský slavíček, kterou pořádalo SVČ Domeček v Rožnově p. R. Vystupovalo se v šesti kategoriích, kde měla i naše škola své zastoupení. Silní favoriti nezklamali a ze Slavíčka jsme si odnesli krásná 3 umístění:

První patřilo Káji Chýlkové z 5. B, která získala 2. místo v sólovém zpěvu s písní A pohádky je konec.

Další bezkonkurenční vystoupení zajistila hudební skupina s písní Buchet je spousta v zastoupení Rozárky Janušové, Káji Chýlkové, Terči Včelařové a Peti Jurajdové, které vyhrály v této kategorii skvělé 1. místo. Musíme podotknout, že konkurence v této kategorii byla veliká, soutěžilo v ní celkem 11 skupin.

Jako poslední umístění v kategorii estrád zajistily holky z 5.B – Moňa Bilová a Moňa Drexlerová se svým Kozlím duem. Na pódiu to pěkně rozjely, a proto jim patřilo jedinečné 1. místo.

Všem jmenovaným gratulujeme. Velkou pochvalu si také zaslouží další žákyně z naší školy, které se zúčastnily této soutěže: je to Amálka Koláčková z 1. A, Verča Marečková, Míša Venclová a Míša Jurečková z 5. B a z druhého stupně patří velké díky holkám ze 6. B – Natálce Dvořákové, Adélce Adámkové a Katce Ebenhohové.

Pavla Katzerová – vedoucí hudební výpravy

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola