Upozornění pro rodiče dětí navštěvujících ŠD14.9.2020

Vážení rodiče, z důvodu omezeného vstupu veřejnosti do budovy školy Vás žádáme, abyste při vyzvedávání dětí ze ŠD počkali před školou a nahlásili jméno dítěte příslušné paní vychovatelce přes školní telefon u hlavního vchodu školy. Prosíme, sledujte cedulky s umístěním dětí na nástěnce ŠD přes dveře ve vstupním prostoru (pokud zde cedulka není, děti jsou ve svém oddělení). V případě, že děti budou na školním pozemku, školním hřišti, v zelené učebně nebo relaxačním koutku, vyzvedáváte si je přímo (vchodem přes venkovní branky). Ranní družinu navštěvují děti bez doprovodu rodičů do šaten a k oddělení. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

ŠD ZŠ POD Skalkou.

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola