Turnaj Školní ligy v házené pro 1. ročník14.11.2016

Ve čtvrtek 10. 11. 2016 se v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou konal další turnaj Školní ligy v házené, tentokrát pro žáky prvních ročníků. Většina dětí hrála házenou poprvé, tak se jich ujali kluci z 8.A a vysvětlovali prvňáčkům na několika jednoduchých cvičeních, jak správně házet.

Na začátku před hrou proběhla také rozcvička s míčem společná pro všechna družstva. Poté se hrálo systémem každý s každým na dvou hřištích v naší středně velké tělocvičně. Místo čar pro brankoviště se použily žíněnky. Výsledky utkání nebyly důležité a ani skóre se nepočítalo. Děti si jednoduše zahrály a přiučily se několika novým dovednostem. 

M. Janošek

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola