Tělocvik na běžkách24.1.2016

Ve středu 20. 1. 2016 jsme v tělesné výchově nasadili běžky. Na hřišti u Podskalky jsme využili těch 10 cm „prašanu“. Většina z 6. A a podle toho to taky vypadalo. Někteří podcenili oblečení (bez čepic a rukavic), jiní měli boty o číslo menší, „hůlky ze sjezdovek“, vázání samovypínací atd.

Mnozí se seznámili s povrchem hřiště a okolím doskočiště všemi částmi svého těla a asi nikdo by neřekl, jaké nerovnosti se na hřišti vyskytují, skoro kopce. Sjezd z nich byl zvládán různou technikou. Nicméně se takto podařilo alespoň vychytat mouchy napříště. Všem taky chutnal oběd o něco více než obvykle. Byli mezi námi i středně zkušení běžkaři jako Viky a Ondra. Nejlepší běžkař Filip si v této těžké konkurenci vybojoval přímý postup na závody na golfovém hřišti pro žáky základních škol. Filipe, držíme ti příští týden palce.

M. Janošek

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola