Tajemné spaní ve škole31.3.2016

V úterý před Velikonocemi se 35 statečných z 1.A a 1.B rozhodlo strávit první společnou noc ve škole. Večer jsme začali společnou hrou, při které děti na stanovištích skládaly z písmen ztracená zvířátka. Poté jsme si společně připravili ve školní kuchyňce večeři a uspořádali výstavu dobrot, které nám připravily šikovné maminky.

Samozřejmě se také ochutnávalo. Dobrou chuť k večeři nám přišla popřát paní ředitelka s panáčkem Podskaliem. Největším a nečekaným překvapením večera však byla návštěva školního strašidla, které bylo při své  večerní  kontrole školy velmi  udiveno, kdo mu to ve škole nocuje. A protože naše školní strašidlo je moc hodné, nechalo nás ve škole přespat a ještě nám přineslo bonbony. Ještě před cestou do hajan jsme zvládli malou stezku odvahy  a po pohádce, šuškání a převalování , se nakonec povedlo všem usnout.

Doufáme, že si děti odnesly příjemné zážitky a těšíme se na další společnou akci.

Děkujeme všem rodičům za úžasně připravené pohoštění, paní ředitelce za podporu a školnímu strašidlu za to, že nás nevyhnalo do hluboké noci.

Katka a Radka – učitelky 1.A a 1.B

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola