Zobrazuji položky 41 až 48 (13 stránek)
Školní rok:

Lyžák na Bílé - den třetí a čtvrtý22.2.2019

Lyžák na Bílé - den druhý19.2.2019

Úterní... opět krásný den na Bílé.

Lyžák 1. stupně - Bílá18.2.2019

Letošního lyžařského kurzu se účastní 55 dětí prvního stupně.

Počasíčko přeje. Mrkněte na krásné sluníčkové fotky z dnešního, prvního dne.

Zábavné odpoledne16.2.2019

Ve čtvrtek 14. února proběhlo na naší škole Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi. Děti putovaly po 7 stanovištích, kde si pro ně naši pedagogové připravili zajímavé aktivity.  Vyzkoušeli si zábavnou matematiku, malovali na interaktivní tabuli, navlékali korálky, házeli na cíl, stavili z pet vršků, zpívali si,  hráli na hudební nástroje a na závěr si zacvičili v tělocvičně.

Účast byla velká a atmosféra úžasná.

Děkujeme všem za návštěvu naší školy a společně se těšíme na PŘEDZÁPIS, který se koná o měsíc později - 14. března.

Dětský karneval ŠD, 15.2.201915.2.2019

Dne 15.2. připravila ŠD pro děti jednu tradiční a velmi oblíbenou akci, na kterou se každoročně všichni těší - školní karneval. Už dopředu si děti ve školní družině v rámci výtvarných činností připravují různě ozdobené papírové škrabošky a doma pak společně s rodiči vytvářejí originální kostýmy, z nichž nejpovedenější jsou odměněny krásnými cenami.

Dětská univerzita15.2.2019

Studujeme na Dětské univerzitě

Po čtyřech letech jsme se opět vydali studovat Dětskou univerzitu do Olomouce.

Ve středu 13. února se našich 12 studentů účastnilo slavnostní imatrikulace v Pevnosti poznání.

Dalších osm střed se účastní přednášek na různá témata, které se konají na fakultách Univerzity Palackého. Například na Právnické fakultě se dozví něco o finančním právu, na Lékařské fakultě si budou povídat o rentgenu a první pomoci,  jaké je tajemství volného času jim prozradí na Teologické fakultě….no, je toho moc a moc zajímavého.

24. dubna čeká naše studenty závěrečná PROMOCE.

Tak hodně štěstí studentíci…

Katka Knápková – tř. uč. 4.A

Olympiáda v anglickém jazyce14.2.2019

English Competition at our School

V I. kategorii žáků 6. a 7. tříd se „olympiády v anglickém jazyce“ dne 23. 1. 2019 zúčastnilo 30 žáků. Pouze 11 dětí s nejvyšším součtem bodů za Reading a Listening pokračovalo do poslední části – Speaking. Žáci 6. ročníků spíše sbírali zkušenosti, ale doufáme, že se příští rok opět přihlásí, aby viděli, jaké pokroky za jeden rok udělají. Nejlépe si vedli Pala D. a Žitník T. na děleném 4. -5. místě, Šebestyen na místě třetím a před Kubou Šimurdou se na první místo „prospeakoval“ Zdenda Knébel. Ten pojede sbírat zkušenosti do okresního kola do Val. Meziříčí.

V II. kategorii pro žáky 8. a 9. tříd se soutěže zúčastnilo 31 dětí ze ZŠ Pod Skalkou. Po úvodní části Reading a zajímavé části Listening (bajka o antilopě, opici a lvu) postoupilo do části Speaking 12 nejlepších žáků. Na příčky nejvyšší potom v celkovém hodnocení vystoupali Janošek M. a Onheiser P. (dělené 5. - 6. místo), na 4. místo Vachník P. a 3. místo získala zaslouženě Natka Dvořáková. Druhé místo patřilo nadějné osmačce Anetě Klasové. Vítězství si vybojovala Míša Žárská, která z 33 možných bodů ze tří částí získala 32 bodů. Míša nás bude reprezentovat v okresním kole,  které se koná 19. 2. 2019.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem účastníkům, že si přišli ověřit své schopnosti v tak hojném počtu.

Mgr. Miloslav Janošek, Mgr. Lucie Hambálková, dne 12. 2. 2019 v Rožnově pod Radhoštěm

Máme FB stránky13.2.2019

Sledujte nás také na :

Zobrazuji položky 41 až 48 (13 stránek)
Školní rok: