Zobrazuji položky 9 až 16 (8 stránek)
Školní rok:

Výchova ke zdraví7.2.2019

Třída 9.B se v rámci výchovy ke zdraví zúčastnila na SŠZPř výroby a ochutnávky smoothie. Zdravá svačina všem chutnala.

Hana Hadačová

Fotky:

Pozvánka na dětský karneval7.2.2019

pátek 15.2.19 pořádá ŠD pro žáky I. stupně (1.-4. tříd) dětský karneval, akce se koná od 13.30 – 15.30 hodin v tělocvičně školy. Žáci si doma společně s rodiči připraví kostým/masku, nejoriginálnější budou vyhodnoceny a odměněny. Karnevalu se účastní všichni žáci ŠD (v případě neúčasti a samostatného odchodu ze ŠD bude mít žák písemnou omluvenku od rodičů), účastnit se mohou i žáci I. stupně, kteří družinu nenavštěvují. Rodiče si mohou své děti vyzvedávat kdykoliv v průběhu akce. Těšíme se na společně strávené příjemné odpoledne plné zábavy, her a radostného karnevalového nadšení, s pozdravem tým ŠD ZŠ Pod Skalkou.

Zábavné odpoledne pro budoucí prvňáčky5.2.2019

14.2. od 14 do 17 hodin

9.A na běžkách5.2.2019

Senior Cross – Country Ski Trail by 9.A

Běžkování se stalo součástí aktivit 9.A už od 6. třídy - viz. článek „Tělocvik na běžkách“ v lednu 2016,7.A viz. akce Běžkování na golfovém hřišti, 8.A viz. článek „Běžkování 8.A“ v lednu 2018. Ve čtvrtek 31.1.2019  jsme „tréninkový makrocyklus“ ukončili nezapomenutelným sjezdem z Pusteven na chatu Mír.

Vysvědčení jsme si rozdali už ve středu a ve čtvrtek ráno jsme se sešli u autobusu v sestavě: 9.A bez čtyř holek a dvou kluků a s posilou z 9.B – Ondrou V., který stál na běžkách poprvé. Holky si v autobuse zdřímly. Asi už tušily, že sil bude potřeba. Pokaždé, když jsme na Pustevny vyrazili, tak nás něčím překvapily – mrazivé počasí v šesté třídě a odvoz zmrzlých šesťáků přivolaným autem, popadané stromy na cestě na koloběžkách, mráz s mlhou a větrem s 9.B před Vánocemi. Co bude tentokrát?

Recitátoři na 1. stupni 2.2.2019

Poslední den prvního pololetí se na 1. stupni konala recitační soutěž.

Ve třech kategoriích předvedlo své výkony 24 dětí.

První dva z každé kategorie postupují do okrskového kola,

které se koná ve čtvrtek 21.2. od 14 hodin.

Postupujícím gratulujeme a všem recitátorům děkujeme za úžasné výkony.

Umístění:

Kategorie 0.    –   1. třída

1. Jan Hittman         1.B
2. Natálie Trčková    1.A
3. Valérie Martini     1.B

Kategorie 1. -   2. – 3. třída

1. Adéla  Aujezdská            3.A
2. Veronika Strakošová       2.A
3. Jan Boháčik                    3.A

Kategorie 2. –  4. – 5. třída

1. Natali Knápková           4.A
2. Kateřina Pavelková       4.B
3. Nela Jančová                5.B

Korfbal na Podskalce2.2.2019

Korfbal se stává oblíbeným sportem nejen v celé republice, ale hlavně u nás na Podskalce.

Pořádáme turnaje nejen školní, ale i meziškolní a do hry se zapojuje stále více dětí  1. stupně.

Jak už se u nás stává tradicí, opět k nám zavítal místopředseda korfbalového klubu Lukáš Filip, aby pod jeho vedením proběhly ukázkové hodiny. Tentokrát byl zájem velký a Lukáš měl celé dopoledne plno práce. Akce to byla velmi zdařilá nejen v očích dětí, ale hlavně pedagogů. Děkujeme a těšíme se na další akce, které již brzy uskutečníme.¨

Holky z 1. stupně

6.A na Pustevnách28.1.2019

Výlet třídy 6. A na Pustevny

V pátek 18. ledna se naše třída vydala na zimní výlet na Pustevny. Vyjížděli jsme z nádraží v 8: 15. Po příjezdu na Pustevny jsme se porozhlédli po okolí a vydali se směrem na nově otevřenou Stezku Valaška. V ten den panovalo příjemné mrazivé počasí, byl krásný výhled na široké okolí a zasněženou krajinu. A když vysvitlo sluníčko, připadali jsme si jako v pohádce. Stihli jsme se podívat i na ledové sochy, občerstvit se v místní restauraci a samozřejmě pořádně zabobovat. Promrzlí, ale spokojení, jsme v jednu hodinu odjeli autobusem zpět do Rožnova. Na tento výlet budeme ještě dlouho vzpomínat.

Sylva Štědrá

Propozice okresního kola zeměpisné olympiady28.1.2019

Propozice k okresnímu kolu zeměpisné oympiády ke stažení zde:

Zobrazuji položky 9 až 16 (8 stránek)
Školní rok: