Společný výlet 1.B a 9.B15.9.2019

V pátek 13.9. jsme se s našimi kamarády deváťáky vydali na výlet za zvířátky na farmu Rysová. U vchodu se nás ujala paní asistentka Renča s překrásným koníkem, na kterém jsme se mohli vozit. Na dvoře odpočívala čtverka malých štěňátek. S těmi bychom se mohli tulit snad celý den. Vypadali jako medvídci. Po pořádné svačině jsme šli s Renčou krmit zvířátka suchým pečivem - koně, ovečku, krůty, kozy, slepice s malými kuřátky a na závěr jsme se šli podívat na kachny. Nakonec se s námi přišla rozloučit i kočička. Koťátka nám ale neukázala. Jsou ještě moc malá, tak je schovávala. Po cestě zpátky jsme se ještě projeli na koni a popovídali si s našimi velkými kamarády. Celý víkend jsme se těšili, že nás zase přijdou ve škole navštívit. Na farmě se nám moc líbilo a moc děkujeme paní asistentce Renči za krásně strávené dopoledne. :-)
Třídy 1.B a 9.B.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola