Společná akce páťáků20.12.2017

V předvánočním týdnu proběhla na naší škole společná akce páťáků naší a Sluníčkové školy z Koryčanských Pasek. Páťáci si společně zahráli Vánoční korfbalový turnaj, s jehož organizací nám opět skvěle pomohli místopředseda korfbalového klubu Lukáš Filip a třídní učitelka našich páťáků Zuzka Mrlíková, která také zajistila výborné občerstvení.

Volné chvíle mezi zápasy trávili páťáci v zážitkových dílnách, které si pro ně připravili vyučující druhého stupně. V pracovně fyziky je čekaly pokusy s Kubou Ptáčkem, v pracovně přírodopisu povídání o lidském těle s Magdou Jurkovou a ve výtvarné dílně vyrábění s Andrejkou Kovaříkovou. Odpočinout si mohli ve školním klubu, kde se jim věnovala paní vychovatelka Vendy Kunertová. V klubu si děti zahrály hry a vyzkoušely nově zakoupený play-station, který dětem zakoupilo Sdružení.

Akce byla, dle ohlasů, velmi úspěšná a já moc, moc děkuji nejen zmíněným kolegům, ale také žákům 8.B za skvěle odvedenou práci a všem pomocníkům v dílnách za ochotu.

Katka Knápková

 

 

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola