Soutěž O nejpovedenější Halloweenskou dýni3.11.2014

Konec října se na naší škole nesl v duchu Halloweenu. Žáci se oblékli do strašidelných kostýmů a využili také nápaditého líčení.

Někteří učitelé pojali svou výuku originálně, a tak zavládla halloweenská atmosféra i v našich školních lavicích.

Stejně jako minulý rok, i letos jsme na oslavu svátku Halloween uspořádali ve škole soutěž „O nejpovedenější Halloweenskou dýni“. Soutěže se zúčastnily třídy 1. a 2. stupně. V této netradiční akci si přišli na své žáci všech věkových skupin. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, třídy a jednotlivci. Cílem bylo vytvořit co nejpovedenější vydlabanou dýni v halloweenském stylu.

Letošní druhý ročník byl vskutku vydařený, o báječné nápady a propracované dýňové výtvory nebylo nouze. V průběhu dvou dnů se nám připravené stolečky u recepce zaplnily nádhernými dýněmi. Halloweenských dýňových výtvorů bylo opravdu hodně. Kromě klasických halloweenských dýní jsme mohli spatřit i různé halloweenské panáčky a skřítky, zajímavé plasticky vyřezávané dýně nebo třeba nejmenší halloweenskou dýni na světě J.

Devítičlenná porota složená ze zaměstnanců školy měla nelehký úkol ohodnotit soutěžní výtvory z dýní a vybrat ty nejlepší, které je nejvíce zaujaly. Vítězové s nejpovedenějšími dýněmi získali diplomy a sladké odměny, které jim osobně předala paní ředitelka spolu s paní vychovatelkou Janou Štěpánkovou, hlavní organizátorkou celé akce.

Třída 6. B navíc obdržela hlavní cenu v podobě poukazu na „Den Kaktusáků aneb den dle vlastních představ“. Takový den spočívá v tom, že si žáci spolu s třídním učitelem zvolí 1 den, který si mohou užít podle vlastních představ. Jako skvělou třešničku na dortu dostala celá třída 4 veliké voňavé pizzy. Na závěr bych chtěla poděkovat všem soutěžícím nejen za účast v soutěži, ale zároveň za netradiční výzdobu naší školy pěkně vydlabanými dýněmi. Velké poděkování patří rovněž třídním učitelům zapojených tříd, bez jejichž nadšení a motivace by tato krásná díla nevznikla. Budeme se těšit na další společnou školní akci.

KATEGORIE TŘÍDY:

  1. místo   6.B, třídní učitelka Mgr. Vráblová Zuzana
  2. místo   8.B, třídní učitelka Mgr. Vinklárková Taťána
  3. místo   9.B, třídní učitelka Mgr. Simona Kořenková

KATEGORIE JEDNOTLIVCI:

  1. místo  Johana Černotová, 1.B
  2. místo  Filip Křižka, 3.A
  3. místo  Štěpán Svoboda, 1.B

Jana Štěpánková, vychovatelka ŠK

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola