Slovo ředitelky ke konci šk. roku16.6.2015

Šk. rok 2014/2015 ukončíme slavnostním rozdáváním vysvědčení v úterý 30. 6. 2015. Pro udělení ředitelského volna nejsou žádné závažné provozní ani organizační důvody. Chceme také vyjít vstříc těm pracujícím rodičům, kteří by měli starosti spojené s hlídáním dětí. Pro odjezd na dovolenou lze využít žádost o uvolnění u třídního učitele.

Konec šk. roku se nesl v duchu personálních změn, které patří k přirozenému procesu uvnitř každé organizace. Odchází p. uč. Kubiszová, která se stěhuje do jiného okresu. Z osobních důvodů se rozhodla ukončit prac. poměr p. uč. Tomíčková. Na vlastní žádost odchází na nové působiště také p. uč. Svatošová a p. uč. Orlíková. Již v tuto chvíli jsou všechny uvolněné pozice obsazeny. Náš tým obohatí 5 nových kolegů, z toho jeden muž.

Počet žáků, kteří se hlásí na naši školu, se stále zvyšuje, od září máme dokonce o jednu šestou třídu více.

Do nového školního roku, v němž oslavíme 50 let od založení školy, vstoupíme s novým projektem zaměřeným na čtenářskou a jazykovou gramotnost v hodnotě přes půl milionu Kč. Naprostou novinkou budou také snídaně připravované šk. jídelnou.

Přeji všem krásné prázdniny!

K. Kubečková

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola