Školní výlet 7. B do Kroměříže24.6.2016

Dne 14. 6. 2016 v 6:30 hod. jsme se sešli na vlakovém nádraží. Ve vlaku byla po celou cestu dobrá nálada a legrace.Když jsme dorazili do Kroměříže, prvním bodem byla návštěva Arcibiskupského zámku, kde jsme se dozvěděli plno zajímavých informací. Mj. nás zaskočila neplánovaná návštěva televize…

Po vyčerpávajícím výkladu jsme si odpočinuli v zrcadlovém bludišti – nikdo se naštěstí neztratilJ. Následoval zasloužený oběd na náměstí a přesun do květné zahrady. V květné zahradě jsme si trošku zadováděli – výsledkem bylo pár drobných škrábanců od keříků J. A poté následovala cesta zpátky do Rožnova…

Celý výlet jsme si náramně užili, včetně našeho doprovodu Mgr. Michaely Kocincové a naší třídní učitelky J.

Zapsali: J. Štěpaník & A. Půlová & K. Majtánová ve spolupráci s TU Mgr. Martinou Satolovou

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola