Školní výlet 7. B27.6.2017

Dne 7. 6. jsme se jako třída 7. B  vydali na školní výlet do Olomouce. Sraz jsme měli 6.30 na vlakovém nádraží, na poslední chvíli jsme koupili jízdenky a nastoupili do vlaku směr Olomouc s paní učitelkou Hadačovou. Po cestě jsme nabrali paní učitelku Jurkovou, párkrát jsme přestoupili a hurá- byli jsme v Olomouci, kde jsme se jako první vydali do Zoo Svatý Kopeček.

Tam nás paní učitelka s důvěrou propustila na dvě hodiny a doufala, že se vrátíme.  Pohladili jsme si klokana, někteří vlezli i za agresivníma hladovýma kozama,  ale já jsem stejně nejvíc byla naštvaná, že nemají pandy. Nafotili jsme nějaké fotky, zamávali zvířatům, prošli zoo a dvě hodiny se už blížily ke konci a náš rozchod skončil. Všichni se vrátili a natěšení jsme se vydali do nákupního centra Šantovka. Nakoupili jsme něco na sebe, do sebe a další kraviny. Další dvě hodiny utekly jako voda a nastal čas, vrátit se zpátky do Rožnova, kde jsme přijeli v čase 17.25. Výlet se vyvedl, počasí nám přálo a myslím, že jsme si ho všichni užili.

Žačka béčka

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola