Školní liga v házené prvních ročníků1.1.2016

V úterý 15. 12. 2015 se konalo v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou další kolo Školní ligy v miniházené za účasti družstev z řad prvních ročníků. Pěkné výkony dětí jsou o to hodnotnější, neboť děti si zahrály házenou vůbec poprvé. K tomu, aby se pravidla učily, byli vybráni rozhodčí a trenéři z řad sportovní třídy 9. A.

Ti mají s házenou bohaté zkušenosti a dětem rádi pomáhají. Celý školní rok jsou to právě deváťáci, kteří se o děti z prvních ročníků starají a při různých příležitostech s nimi spolupracují. Před samotnou hrou absolvovaly všechny děti různá přípravná cvičení, aby byla hra plynulejší a padalo více gólů. Mezi družstvy byli nejúspěšnější prvňáčci s názvem Lvi, před Modrými ďábly, dále Dinosaury a Palačinkami. Je nutné zmínit, že si zahráli nejenom kluci, ale také holky. Není ani tak důležité, kdo vyhrál, ale to, že si všichni zasoutěžili a hýbali se. Drobné odměny pořízené ze Sdružení rodičů byly potom sladkou odměnou za předvedené výkony.

M. Janošek

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola