Školní liga v házené na ZŠ Pod Skalkou 201516.2.2015

Dne 28. 1. 2015 se v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou sešlo osm družstev dětí z 1. a 3. ročníků I. stupně ZŠ.

Konkrétně to byla domácí družstva z Podskalky 1. a 3. ročník – 1 + 2 družstva a další družstva byla ze Zubří. Hrála se „malá házená 4+1“, kterou starší děti dobře znají z předchozích ročníků. Herní rozdíly mezi těmi, kteří se házené věnují a ostatními, zde nejsou tak velké. U dětí z prvních ročníků se jednalo většinou o jejich první turnájek, a tak došlo k úpravě pravidel. Nehrálo se na „auty“ a drobné přestupky proti pravidlům se tolerovaly.

Výsledky utkání nejsou tak důležité jako samotná radost z pohybu a hry, a proto vyhrál každý, kdo se zúčastnil. Sladké odměny si na závěr odnesli všichni. Velkou pochvalu zaslouží jako vždy kluci ze sportovních tříd, kteří se skvěle zhostili úlohy pořadatelů, rozhodčích a trenérů.    

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola