Školní liga v házené druhých ročníků18.10.2016

V úterý 18. 10. se konalo v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou první kolo Rožnovské a Radhošťské školní ligy v miniházené za účasti družstev z řad druhých ročníků rožnovských škol. Pěkné výkony byly k vidění především v druhé polovině turnaje, kdy se děti rozkoukaly a rozehráli se i ti, kteří hráli házenou poprvé. Trenéři z řad žáků sportovních tříd ZŠ Pod Skalkou pomáhali dětem s vysvětlováním pravidel a hrou samotnou a organizačně zajišťovali celý turnaj.

Mezi družstvy byli nejúspěšnější druháci ze ZŠ Videčská, kteří prošli turnajem bez porážky, i když vyhráli dvakrát jen o branku. Druhá Sedmikráska ukázala, že několik poctivých tréninků před turnajem se svým učitelem tělocviku pomáhá. Obsadila druhé místo s jedinou porážkou. Také třetí Koryčanky se rozehrály k pěkným výkonům a skončily celkově třetí. Družstva Podskaláků a Skalních orlů byly na děleném čtvrtém místě. Páté místo patřilo družstvu ze ZŠ 5. května. Je nutné zmínit, že si zahráli nejenom kluci, ale také holky. Domácím klukům z Podskalky vytvořili spolužáci skvělou atmosféru a vyrobili si na to i několik plakátů. Nesmí se zapomenout zmínit, že kluky z Videčské trenérsky vedl Martin Hrstka, extraligový hráč HC Zubří.

M. Janošek

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola