Školní liga v házené6.5.2018

Školní liga v Rožnově pod Radhoštěm

Turnaj pro žáky prvního a druhého ročníku proběhl dne 19. 4. 2018 v tělocvičně  ZŠ Pod Skalkou za účasti sedmi družstev. Druháci se Školní ligy v miniházené účastní již  pravidelně a tak byla k vidění rychlá házená a spousta pěkných  branek.

Některá družstva nastoupila v převážně chlapeckém složení a jiná doplněná o děvčata. Jinak tomu bylo u družstva ze ZŠ Záhumení, které pod názvem Bleskové střely tvořila samá děvčata a pouze jeden a to hodně šikovný kluk. Družstvov chlapecké konkurenci obsadilo sice až čtvrté  místo, ale zlepšovalo se zápas od zápasu. Třetí místo patřilo družstvu Vítek Team, který trénovali dva házenkáři jménem Vít, oba ze sedmého ročníku.  Druhé místo v kategorii druhých tříd patřilo družstvu Sedmikráska A a první bylo pro změnu družstvo sedmikrásky B. Ani kategorie prvních tříd nebyla nudná. Družstvo Tygříci Veverek z Podskalky si vyzkoušelo házenou už podruhé. Třetí místo odpovídalo pěknému nasazení. Druhé místo obsadilo družstvo Sedmikráska. První místo patřilo po jednoznačných vítězstvím (7:3 a 9:3) družstvu Draků ze Záhumení, které si své jméno vybralo pravděpodobně podle známe české pohádky „Za humny je drak“.  Pořadí ale nebylo to nejdůležitější, protože ceny si z turnaje odnášeli všichni stejné a hlavní  bylo to, že se všichni dobře pobavili sportem.

Miloslav Janošek

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola