Školní FORUM25.4.2018

ŠKOLNÍ FÓRUM

 Toto úterý proběhlo na naší škole první školní fórum. 30 žáku z naší školy různého věkového složení se mohlo aktivně zapojit do přemýšlení o rozvoji naší školy a města.
 Fórum se skládalo ze dvou části. Žáci nejprve utvořili různorodé skupinky. Poté proběhla krátká uvolňovací aktivita, a pak už se dali pilně do práce. V prvním bloku přemýšleli, co se jim na naší škole líbí, a poté, co by chtělo vylepšit. Padly nápady jako oprava židlí, lavic, šaten Tv nebo záchodků. Ty nejdůležitější návrhy převzal pan ředitel, který s nimi bude dále pracovat.


 Příští týden všichni naši žáci na škole dostanou školní dotazník a budou mít i oni možnost vybrat, které z návrhů se jim zdají ty nejdůležitější.
 V druhém bloku probíhalo vše podobně, jen hlavním tématem bylo naše Město. Kluci i holky vymysleli nejrůznější nápady a ty zase pak předali městu k uvážení. Nakonec už jen proběhl krátký vědomostní kvíz o drobné ceny a rozloučení.
 Naši žáci měli opravdu kreativní mysl a doufám, že některé jejich nápady budou nakonec realizovány. Chtěl bych také poděkovat panu Ptáčkovi za krásně připravený catering, panu řediteli a  paní Kosové za debaty s žáky, panu Hermanovi za vedení celé akce a také zástupcům z vedení města za spolupráci a věcné ceny pro účastníky.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola