Sbor Hvězdička na akci Zpívání pro radost2.4.2017

V sobotu 25. 3. 2017 proběhla v kině přehlídka sborů s názvem Zpívání pro radost, kterou pro nás připravují každé dva roky sbor Rosénka z Rožnova p. R. ve spolupráci s Klubem seniorů v Rožnově p. R. Tohoto zpívání se zúčastnil i dětský pěvecký sbor Hvězdička z naší školy. 

Děti vystupovaly jako druhé v pořadí po dětském sboru ze ZŠ Hutisko-Solanec. Za doprovodu p. uč. Katzerové a s úsměvem na tváři předvedly nabitému kinu pásmo písniček, za který sklidily od publika v čele s panem starostou velký potlesk.

Dětem se zpívalo dobře a už se těší na další vystoupení ke Dni učitelů, Dni matek, Dni otců a také na vernisáž naší školy. Někteří žáci naší školy se připravují na různé pěvecké soutěže a ze zpěvu se moc těší. 

"Je to pro nás zábava a relaxace, písničky nás baví a jsme rádi, když zpěvem potěšíme nejen sami sebe, ale i jiné lidi a hlavně naše rodiče," říkají žáci ze ZŠ Pod Skalkou. 

P. Katzerová

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola