Rušná noc a ospalý výlet na Hradisko, 8. B14.9.2016

Ve čtvrtek 1. 9. 2016 v 19.00 hod. jsme se sešli před školou. Následně jsme se přemístili do naší třídy fyziky. Poté jsme si v kruhu popovídali, jak jsme se měli o prázdninách. Asi po hodince jsme si připravili karimatky a spacáky, abychom mohli pohodlně zhlédnout ukázku z filmu.

Před spaním jsme si ještě popovídali mezi sebou a zahráli jsme si karty a jiné hry… Některým však zůstalo povídání i po večerce… A tak se nám stalo, že nám ve 3.00 hod. ráno upadla klika od dveří (při odchodu na WC) a my jsme zůstali zavření v učebně. Nakonec to dopadlo dobře – díky zásobám p. uč. Sedláka („křížový šroubovák“) a šikovnosti Lukáše jsme to zvládli….

Ráno jsme posnídali a vyrazili na Hradisko. Cesta byla dlouhá a náročná – všichni byli samozřejmě odpočinutí a vyspaní… Když jsme se konečně vyškrábali na Hradisko, posvačili jsme a popovídali jsme si o ukázce z filmu. Cestou jsme se ještě zastavili na Bučiska a poté následoval zasloužený oběd ve škole.

Akce se nám vydařila, počasí nám přálo a my jsme si zase museli připomenout, že na dobrých vztazích ve třídě prostě záleží

Zapsaly: J. Matysová & A. Půlová ve spolupráci s TU Mgr. Martinou Satolovou

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola